Дитячий центр
Наталії Сухомлінової

Замовити дзвінок

Популярні новини

Дитячий центр Натальї Сухомлінової оголошує набір групп дітей від 2 до 7 років до "Клубу віхідного дня". Мі пропонуємо вашій дитині провести вихідни весело та з користю.

news myfamily

23.03.17 - У наc відбулося чудове свято, пізнавально - розважальне заняття "My Family". Дітки здорово повеселилися: дружно грали, співали пісні про мам і тат англійською, розповідали віршики про свою сім'ю і у самому кінці підготували творчість:

23.03.2017

Приватні дитячі садки MagicHouse проводять акцію! Дитячий сад на місяц безкоштовно!

21.12.2016

Дитячий центр Школа Радості проводить розіграш місячного абонемента на дитячий садок!

myfamily

27.03.17 - У нас було весело і цікаво, з великим інтересом відбулося свято-розвага «Моя Сім'я». Діти з великим задоволенням робили повідомлення про свою сім'ю: Розповідали про професії батьків, як всією сім'єю проводять вільний час, якими видами спорту захоплюються їхні рідні. Урочистість свята доповнили портрети улюблених мам і сім'ї.

28.03.2017

Дитячий центр